Express-Miejski.pl

Ukradł telefon kobiecie, a następnie ją uderzył. Sprawca kradzieży rozbójniczej zatrzymany

Zatrzymany 29-latek usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej, a skradziony przez niego telefon został skradziony właścicielce fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

29-latek skradł telefon komórkowy o wartości 800 zł, a następnie uderzył jego właścicielkę pięścią w twarz. Został zatrzymany w ciągu zaledwie 12 godz. od zgłoszenia.

- 24 listopada 44-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego zgłosiła kradzież telefonu. Miała widoczne zasinienie na twarzy. Policjantom zeznała, że sprawca po kradzieży telefonu uderzył ją pięścią w twarz. Wartość skradzionego mienia wyceniła na ok. 800 złotych. Do kradzieży, wg pokrzywdzonej, doszło w budynku wielorodzinnym. Policjanci od razu zabrali się do pracy i w zaledwie 12 godzin zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. Znaleźli przy nim telefon pokrzywdzonej - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 29- letniemu mieszkańcowi powiatu ząbkowickiego. Za kradzież rozbójniczą grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

em24.pl

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA