Express-Miejski.pl

Uroczyście otwarto nowe miejsce rekreacji w Dzbanowie

Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego przecięcia wstęgi i podziękowań skierowanych do wszystkich zaangażowanych w realizację zadania osób fot.: Gmina Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W niedzielę 24 października w Dzbanowie odbyło się uroczyste otwarcie nowo powstałego miejsca rekreacji dla mieszkańców i turystów.

W uroczystości wzięli udział Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański, sołtys i rada sołecka Dzbanowa, wiceprezes Rzemieślniczej Spółdzielni Socjalnej ARTE będący wykonawcą zadania oraz mieszkańcy sołectwa.

Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego przecięcia wstęgi i podziękowań skierowanych do wszystkich zaangażowanych w realizację zadania osób. - Mieszkańcom Dzbanowa gratulujemy nowego miejsca rekreacji. Jednocześnie życzymy wielu okazji do wspólnych, sąsiedzkich spotkań w tym miejscu, także w przyszłości - życzył samorząd Gminy Bardo.

Miejsce rekreacji powstało w ramach zadania pn. „Budowa altany rekreacyjnej formą stworzenia warunków do integracji społeczności lokalnej w sołectwie Dzbanów” współfinansowanego ze środków Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”.

Gmina Bardo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA