Express-Miejski.pl

Kierująca audi potrąciła robotników i wjechała w maszynę budowlaną [foto] [aktualizacja]

Audi wjechało w maszynę budowlaną fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do zdarzenia doszło 14 października około godz. 16.30 na drodze wojewódzkiej nr 382 na wysokości cmentarza w Olbrachcicach Wielkich (gm. Ząbkowice Śląskie).

Kobieta kierująca autem zjechała z drogi, uderzyła w przydrożny przepust, a następnie w pracowników wykonujących roboty związane z układaniem kostki przy cmentarzu. Auto prowadzone przez 30-latkę ostatecznie zatrzymało się na maszynie budowlanej.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano karetką do szpitala. Obaj to pracownicy firmy budowlanej prowadzącej prace brukarskie.

Na miejscu działania prowadzi policja. Obecny był też zespół ratownictwa medycznego. Całe zdarzenie miało miejsce poza jezdnią, w związku z czym nie występują utrudnienia w ruchu.

[AKTUALIZACJA, 15.10 godz. 11.15]: - Z ustaleń funkcjonariuszy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letnia kobieta, mieszkanka powiatu kłodzkiego, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust, następnie w znajdujących się poza drogą robotników i na koniec w wozidło budowlane. Dwie osoby z obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA