Express-Miejski.pl

Zderzenie skody i nissana na krajowej ósemce. Są utrudnienia w ruchu [foto] [aktualizacja]

Zderzenie nissana i skody na krajowej ósemce za Ząbkowicami Śląskimi fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce za Ząbkowicami Śląskimi w kierunku Wrocławia doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Ruch odbywa się wahadłowo.

Zdarzenie miało miejsce 17 września około godz. 11 przed zjazdem z krajowej ósemki w kierunku miejscowości Bobolice. Brały w nim udział skoda scala oraz nissan note. W obu pojazdach pódrożowali tylko kierowcy -  męźczyźni w wieku 70 i 35 lat. By wydostać jednego z nich z pojazdu strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Aktualnie obaj kierowcy znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA, 21.09, godz. 12.05]: - Na miejscu ustalono, że kierujący samochodem marki nissan note mężczyzna lat 70, mieszkaniec powiatu strzelińskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem skoda scala, kierowanym przez mieszkańca powiatu kłodzkiego. Kierujący byli trzeźwi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako koliza. Sprawca został ukarany mandatem karnym - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA