Express-Miejski.pl

Pijany siedząc na miejscu pasażera zwolnił hamulec i spowodował kolizję. Ucieczkę udaremnił świadek

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Pokłócił się z partnerką i poszedł nocować do samochodu. Siedząc na fotelu pasażera zwolnił hamulec ręczny w wyniku czego jego samochód stoczył się i uderzył w inne auto.

Do zdarzenia doszło 13 września po godz. 21 na jednej z ulic w Ząbkowicach Śląskich. 40-latek po kłótni z partnerką postanowił przenocować w swoim zaparkowanym samochodzie. Siedząc po stronie pasażera zwolnił ręczny hamulec w wyniku czego samochód stoczył się i uszkodził zaparkowanego przed nim volkswagena passata.

- Sprawca wyszedł wówczas z samochodu i przesiadł się za jego kierownicę. Rozwój sytuacji obserwował mieszkaniec Ząbkowic Śląskich. Świadek zachował się bardzo odpowiedzialnie. Widząc, że wyraźnie nietrzeźwy mężczyzna przesiada się za kierownicę wyszedł z domu, podszedł do samochodu sprawcy, a następnie wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki. Wezwana na miejsce policja przebadała 40-latka. Okazało się, że był kompletnie nietrzeźwy. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl / KPP Ząbkowice Śląskie

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pijany siedząc na miejscu pasażera zwolnił hamulec i spowodował kolizję. Ucieczkę udaremnił świadek

  2021-09-15 11:59:25

  gość: ~Kukluc klan

  Boli Kołcz słodki Bąk

 • 2021-09-19 09:20:06

  gość: ~Ja

  ostatnio dodany post

  Jaki dziwny komentarz do zdarzenia tłumaczenie ciekawe kim był owy spuszcz z ręcznego

REKLAMA