Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich w tenisie ziemnym. Znamy najlepszych

Sebastian Kruszelnicki okazał się najlepszym zawodnikiem Otwartych Mistrzostw Ząbkowic Śląskich w tenisie ziemnym fot.: ZCSiR

W sobotni poranek na stadionie w Ząbkowicach Śląskich odbyły się otwarte mistrzostwa miasta w singlowym turnieju tenisa ziemnego.

Spotkania rozgrywane były do dwóch wygranych setów, natomiast grupy prezentowały się następująco:

półfinał II: Arkadiusz Moczulewski - Andrzej Regner 1:2

Zwycięzcą turnieju został Sebastian Kruszelnicki, który w finale pokonał swojego grupowego rywala - Andrzeja Regnera 2:0. Trzecie miejsce zajął Arkadiusz Moczulewski.

Już za tydzień (sobota 18.09.21, godz. 9:00) odbędzie się ostatni w tym sezonie turniej z tenisa ziemnego (kategoria - debel) organizowany przez Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji. Zapisy i wszelkie informacje dostępne pod nr tel. 796 399 783 (Wojciech Siewruk).