Express-Miejski.pl

6 września kolejne spotkanie on-line policjantów z seniorami

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich zapraszają seniorów na kolejne spotkanie on-line po wakacyjnej przerwie. 

Odbędzie się ono 6 września o godz. 9:00. W szkoleniu można uczestniczyć  w serwisie YouTube na profilu Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich [KLIK]
 
W piątym spotkaniu policjanci podsumują okres wakacji pod kątem oszustw. Omówią również nowe sposoby działania złodziei, podpowiedzą jak ustrzec się przed oszustami by nie stracić oszczędności robiąc zakupy lub inwestując w internecie. Gościem spotkania będzie ząbkowicki dzielnicowy st. asp. Leszek Lipiński, który opowie o swojej pracy. Będzie można zadać pytania zarówno w tracie transmisji jak i po jej zakończeniu. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.

Celem koncepcji senior on-line jest przede wszystkim utrzymanie stałego kontaktu funkcjonariuszy policji z seniorami, ich rodzinami jak również uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby starsze stają się ofiarami przestępstw. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA