Express-Miejski.pl

Czołowe zderzenie na drodze krajowej 46 za Złotym Stokiem [foto] [aktualizacja]

Czołowe zderzenie nissana i skody za Złotym Stokiem fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, do którego doszło na drodze krajowej nr 46 za Złotym Stokiem w kierunku Kłodzka.

Zdarzenie miało miejsce 1 sierpnia około godz. 17. Brały w nim udział osobowe nissan i skoda. W obu autach podróżowali tylko kierowcy. Samodzielnie opuścili pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych i aktualnie znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Na miejscu oprócz ratowników medycznych interweniują również strażacy-zawodowcy z Paczkowa i Ząbkowic Śląskich, a także strażacy-ochotnicy ze Złotego Stoku. Obecny jest również patrol policji.

To drugie dziś zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 46 na tym odcinku. Kilka godzin wcześniej kilkaset metrów dalej z drogi wypadł osobowy Ford.

[AKTUALIZACJA, 3.08, godz. 11]: - 22-latek kierujący osobowym nissanem nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jadącą z naprzeciwka skodą kierowaną przez 39-letnią kobietę. Oboje uczestnicy zostali przewiezieni do szpitala - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA