Express-Miejski.pl

Nowy dzielnicowy ząbkowickiego rewiru

Asp. Leszek Lipiński nowym dzielnicowym ząbkowickiego rewiru. Jego rewir działania obejmuje takie miejscowości jak: Braszowice, Grochowiska, Pawłowice, Strąkowa, Tarnów, Olbrachcice Wielkie, Kluczowa, Koziniec, Brodziszów oraz Zwróconą fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Od 1 lipca jest nim asp. Leszek Lipiński - policjant z kilkunastoletnim dośwadczeniem w służbie prewencyjnej, w tym dziewięcioletnim stażem w ruchu drogowym.

Jego rewir działania obejmuje takie miejscowości jak: Braszowice, Grochowiska, Pawłowice, Strąkowa, Tarnów, Olbrachcice Wielkie, Kluczowa, Koziniec, Brodziszów oraz Zwróconą.

- Zachęcamy wszystkich mieszkańców do nawiązywania kontaktu z dzielnicowym, który w ramach swojej kompetencji będzie wspomagał lokalną społeczność w budowaniu komfortu bezpieczeństwa. Zachęcamy do współdziałania, a dzielnicowemu życzymy udanych konsultacji i satysfakcjonującej pracy na rzecz mieszkańców - mówi Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

- Otwarty, kompetentny i gotowy do współpracy, a przy okazji z serdecznym podejściem zarówno do osób młodszych jak i starszych, taki właśnie jest nowy policjant w ząbkowickim rewirze - opisuje policjantka. Asp. Leszek Lipiński jako działanie priorytetowe wybrał: ograniczenie, a następnie wyeliminowanie aktów wandalizmu polegających na niszczeniu infrastruktury placów zabaw, zaśmiecania, jak również spożywania przez młodzież napojów alkoholowych. 

Mieszkańcy w/w rejonów magą skontaktować się z dzielnicowym dzwoniąc pod nr tel: 797 306 493 lub 47 87 562 23 (telefon dzielnicowego aktywny jest tylko w czasie służby), lub za pośrenictwem e-maila: dzielnicowy.7@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl;

Oficer prasowa ząbkowickiej policji przypomina, że dzielnicowi to policjanci, do których można zwrócić się o pomoc w granicach kompetencji policji lub przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa.

- Życzymy naszemu nowemu dzielnicowemu, aby współdziałanie z lokalną społecznością, przyniosło obopólną satysfakcję, w tym podniesienie komfortu bezpieczeństwa i jeszcze większy wzrost zaufania do Policji, formacji, która zgodnie ze znanym mottem „Pomaga i chroni” - kończy Katarzyna Mazurek.

KPP Ząbkowice Śląskie

12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA