Express-Miejski.pl

19-latek podejrzany o splądrowanie dwóch aut i mieszkania. Został zatrzymany

zdjęcie ilustracyjne fot.: policja

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszał 19-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, którego zatrzymali policjanci z wydziału kryminalnego. 

Mężczyzna w ciągu jednej doby miał włamać się do mieszkania i okraść dwa samochody.

W wyniku pracy operacyjnej ząbkowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże z samochodów i włamanie do mieszkania. - Według ustaleń policjantów 19-latek okradł dwa samochody, które właściciele zostawili niezamknięte. Z pojazdów zginęły pozostawione w nich dokumenty i radio samochodowe. W ten sam dzień doszło do włamania i kradzieży z mieszkania. Tutaj łupem złodzieja padły telefony komórkowe, biżuteria jak również dokumenty - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Ząbkowiccy policjanci apelują do kierowców, aby zamykali auta, oddalając się od nich nawet na chwilę i nie pozostawiali w autach ważnych dokumentów, sprzętu elektronicznego, pudeł, toreb, plecaków, odzieży, dokumentów, telefonów komórkowych, nawigacji oraz innych rzeczy, które mogą być dla złodzieja stanowić cenny łup. - Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od tego jak bardzo jesteśmy roztropni i uważni. Pamiętajmy, że właściwe zabezpieczenie naszego mienia uchroni nas przed przykrymi następstwami kradzieży - dodaje policjantka.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA