Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch osobówek w Stoszowicach. Jedna osoba w szpitalu [foto] [aktualizacja]

Zderzenie BMW i Citroena w Stoszowicach fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na wyjeździe ze Stoszowic w stronę Ząbkowic Śląskich doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 20 marca przed godz. 8 na drodze wojewódzkiej nr 385. Na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy osobowe BMW i Citroen. W obu autach podróżowali tylko kierowcy. Jeden z nich, kierujący Citroenem został przetransportowany do szpitala. Kierowcy BMW nic się nie stało.

Na miejscu działania prowadzi jeszcze straż pożarna i policja. Ruch odbywa się wahadłowo. Na drogach jest ślisko, więc apelujemy o ostrożną jazdę.

[AKTUALIZACJA, 22.03, godz. 10]: - Kierujący pojazdem marki BMW 29-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Citroenem prowadzonym przez 83-letniego mężczyznę, również zamieszkałego na terenie powiatu ząbkowickiego. W wyniku zdarzenia 83-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji - informuje Ilona Golec, oficer prasowy ząbkowickiej policji. Kierowcy byli trzeźwi.

em24.pl

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA