Express-Miejski.pl

Paczka dla seniora. Mikołajkowa zbiórka prezentów dla podopiecznych ząbkowickiego DPS

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W Ząbkowickim Ośrodku Kultury do piątku (4 grudnia) trwa zbiórka prezentów dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich.

- Prosimy z całego serca abyś razem z nami został św. Mikołajem i zaniósł radość mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich. Dostaliśmy listy od mieszkańców tego domu i naprawdę możemy spełnić ich marzenia - mówią pracownicy instytucji. Prezenty można przynosić do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury w godzinach od 7 do 16 od poniedziałku (30 listopada) do piątku (4 grudnia).

Przedstawiamy rzeczy, o które w listach prosili mieszkańcy DPS: łańcuszki i inna biżuteria, perfumy, woda po goleniu, kremy nawilżające, kosmetyki, szampony męskie i damskie, kawa naturalna, herbata czarna i owocowa, czekolada gorzka, mleczna, słodycze bez cukru dla diabetyków, wszystkie inne słodycze, maszynka elektryczna do golenia, maszynki zwykłe do golenia, ciepłe skarpety-wszystkie rozmiary, ciepłe papcie - rozmiary od 38 do 42 damskie, ciepły sweretek (S, M i L) damskie i męskie, papierosy cienkie, kremy do golenia i po goleniu i wszystkie inne zapakowane rzeczy, którymi chcemy mikołajkowo obdarować ludzi, którzy czekają tak samo jak my wszyscy na wizytę św. Mikołaja. 

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Paczka dla seniora. Mikołajkowa zbiórka prezentów dla podopiecznych ząbkowickiego DPS

    2020-11-30 22:01:13

    gość: ~Aa

    ostatnio dodany post

    Super pomysł.Mam nadzieję na przychylność mieszkańców. Ją oczywiście przyniosę jakiś prezent.

REKLAMA