Express-Miejski.pl

Startuje XXIII Dolnośląski Festiwal Nauki. Sprawdź listę wykładów na ziemi ząbkowickiej

zdjęcie ilustracyjne fot.: Jerzy Katarzyński / UWr

13 października w powiecie ząbkowickim rozpocznie się XXIII edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Ty razem wykłady dostępne będą online.

W tym roku w oparciu o aktualną sytuację zagrożenia epidemicznego podjęto decyzję, że XXIII Dolnośląski Festiwal Nauki w postaci tradycyjnej nie odbędzie się. Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach przygotowanych i realizowanych online.

W tegoroczną edycję Festiwalu Nauki w powiecie Ząbkowickim zaangażowali się m.in.: Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śląskich, Zespół Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich, Serowarnia Lutomierz oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach.

Informacje o zajęciach i warsztatach, jakie odbywają się od wtorku do piątku w powiecie ząbkowickim znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu [KLIK]. Na każdy wykład są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy w imieniu organizatorów i prelegentów.

Dolnośląski Festiwal Nauki jest imprezą popularnonaukową organizowaną co roku we wrześniu i październiku przez wyższe uczelnie Wrocławia, instytuty Polskiej Akademii Nauk oraz środowiska pozauczelniane. Jest adresowany do wszystkich interesujących się nauką, kulturą, sztuką, ciekawymi zjawiskami otaczającego nas świata.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA