Express-Miejski.pl

Gmina Ząbkowice Śląskie poszukuje firmy do wykonania dokumentacji dot. renowacji budynku ratusza

Gmina Ząbkowice Śląskie poszukuje firmy do wykonania kompleksowej dokumentacji związanej z zadaniem inwestycyjnym pn.: „Renowacja budynku Ratusza w Ząbkowicach Śląskich” fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Gmina Ząbkowice Śląskie poszukuje firmy do wykonania kompleksowej dokumentacji związanej z zadaniem inwestycyjnym pn.: „Renowacja budynku Ratusza w Ząbkowicach Śląskich”.

W czerwcu ze ściany ząbkowickiego ratusza odpadł fragment elewacji, co spowodowało utrudnienia w ruchu i czasowe wyłączenie fragmentu drogi z użytkowania. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Informowaliśmy o tym w artykule pt. Z ratusza odpadł kawałek tynku. Część jezdni w rynku wyłączona z użytkowania [KLIK]. 

Gmina Ząbkowice Śląskie postanowiła w ramach nieograniczonego przetargu znaleźć firmę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej, konserwatorskiej oraz dokumentacji kosztorysowej i przetargowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Renowacja budynku Ratusza w Ząbkowicach Śląskich”.

Przewidziana kwota na realizację zadania to maksymalnie 150 tys. zł. Tyle na jednej z ostatnich sesji zabezpieczyli radni na to zadanie. Potencjalni wykonawcy mogą składać oferty do 9 lipca do godz. 10 w Biurze Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. 1 Maja 15. Okres realizacji zadania to 150 dni od podpisania umowy. 

Szczegóły oferty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej [KLIK].

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA