Express-Miejski.pl

Zderzenie osobowego Mercedesa z ciężarowym Renault. Utrudnienia na krajowej ósemce [foto]

Zderzenie osobowego Mercedesa i ciężarowego Renault na krajowej ósemce za Braszowicami w kierunku Barda fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce za Braszowicami w kierunku Barda doszło do kolizji auta osobowego z pojazdem ciężarowym. Nikomu nic się nie stało. Są jednak utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce 29 czerwca około godz. 14.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, do zdarzenia doszło gdy podczas hamowania samochodu ciężarowego, jego naczepa zjechała na sąsiedni pas ruchu i uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd osobowy marki Mercedes, który w wyniku zderzenia zakończył podróż w przydrożnym rowie. Osobówką podróżowały trzy osoby, samochodem ciężarowym tylko kierowca. Na szczęście uczestnicy kolizji nie doznali obrażeń i nie wymagali przewiezienia do szpitala.

Na trasie są jednak utrudnienia w ruchu. Odbywa się on wahadłowo. Na miejscu działania prowadzą strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich i strażacy-ochotnicy z Braszowic, a także zespół ratownictwa medycznego i policja.

To nie pierwsza kolizja w dniu dzisiejszym. Po godz. 13 pod wiaduktem kolejowym w Strąkowej (gm. Ząbkowice Śląskie) miała miejsce kolizja z udziałem samochodu osobowego marki BMW i pojazdu ciężarowego. W obu autach łącznie podróżowały trzy osoby, ale na szczęście również nie doznały obrażeń i nie wymagały przewiezienia do szpitala.

[AKTUALIZACJA, godz. 16.15]: Ruch na trasie odbywa się już płynnie.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Zderzenie osobowego Mercedesa z ciężarowym Renault. Utrudnienia na krajowej ósemce [foto]

    2020-06-29 23:49:31

    gość: ~Bob

    ostatnio dodany post

    Niema jak gwiazda

REKLAMA