Express-Miejski.pl

Srebrnogórska twierdza ogłosiła konkurs. Do wygrania wejściówki

Weź udział w konkursie i wygraj wejściówki dla całej rodziny fot.: Twierdza Srebrna Góra

Ile można oglądać Netflixa i grać na konsoli? Mamy dla Was coś lepszego! Rodzinny konkurs. Narysujcie wspólnie Twierdzę w Srebrnej Górze i zgarnijcie wejściówki.

Narysujcie wspólnie Twierdzę w Srebrnej Górze. Za wzór niech Wam posłuży któreś ze zdjęć zamieszczonych na profilu FB twierdzy [KLIK]. Technika dowolna. Czekamy na profesjonalne rysunki, jak i te trochę mniej profesjonalne. Najważniejszą rzeczą jest, abyście się dobrze bawili :)

Co można wygrać? Autorzy najciekawszych prac otrzymają rodzinne wejściówki (2+2) do Twierdzy Srebrna Góra do wykorzystania do końca marca tego roku (przepraszamy, nie mogliśmy sobie odmówić tego podłego żartu). A tak poważnie, wejściówki będzie można wykorzystać do końca roku.

Zdjęcia lub skany prac należy przesyłać do 3 kwietnia na adres promocja@forty.pl. Mile widziane także Wasze rodzinne zdjęcia jak tworzycie prace lub z gotowymi już pracami (przesłanie takiego zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego publikacje na profilu fb Twierdzy Srebrna Góra).

Zatem do dzieła!

Twierdza Srebrna Góra

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA