Express-Miejski.pl

Wyjątkowy Dzień Kobiet. Kabaret z Konopi wystąpi w Srebrnej Górze

Kabaret z Konopi wystąpi 6 marca w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Srebrnej Górze fot.: mp

Już wkrótce wszystkie kobiety i kobietki będą obchodzić swoje święto. I właśnie z tej okazji w Srebrnej Górze odbędzie się wyjątkowy, kabaretowy wieczór.

6 marca o godzinie 19:00 na scenie sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji wystąpi Kabaret z Konopi!

Kabaret z Konopi występuje od 2005 roku. Przez wiele lat działalności zdobył ponad 70 nagród na różnego rodzaju festiwalach i przeglądach kabaretowych w całym kraju. Ma na koncie kilkadziesiąt nagród publiczności oraz jest laureatem takich festiwali jak: PAKA w Krakowie, PKS w Warszawie, KOKS w Kielcach, Fermenty w Bielsko-Białej, Mulatka w Ełku, Kopytko w Toruniu, Festiwal Dobrego Humoru w Gdańsku, Zostań Gwiazdą Kabaretu w Poznaniu, Dowcipakery w Krakowie, Japko w Lublinie i wiele innych.

Kabaret z Konopi znany jest także z realizacji telewizyjnych dla TVP2, TVP1, Polsatu i TVN biorąc udział w kabaretonach w Koszalinie, Zielonej Górze, i Top Trendach w Sopocie.

Kabaret z Konopi uwielbia także improwizowa,ć co czyni przy każdej okazji dzięki czemu każdy występ jest niepowtarzalny.

Bilety na ten wyjątkowy wieczór kosztują 15 złotych i są do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Srebrnej Górze (ul. Letnia 10) w godzinach 7:00 – 15:00. Rezerwacja możliwa jest pod nr tel. 74 8 164 552 lub mailem: biuro@goksir.stoszowice.pl

mp

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA