Express-Miejski.pl

Rewitalizacja części zabytkowego cmentarza w Złotym Stoku dobiegła końca [foto]

Zakończony został trzeci etap rewitalizacji starego cmentarza w Złotym Stoku fot.: Gmina Złoty Stok

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Zakończony został trzeci etap projektu pn. „Ku pamięci pokoleń – rewitalizacja części zabytkowego cmentarza w Złotym Stoku”. 

29 listopada Grażyna Orczyk burmistrz Złotego Stoku w obecności wykonawcy PP-U-H „EVA” Czesław Bereźnicki, inspektorów nadzoru - Darii Watach i Eugeniusza Kończyło oraz pracowników Urzędu Miejskiego dokonała odbioru wykonanych prac. 

Projekt obejmował odrestaurowanie elementów architektonicznych, odtworzenie zieleni oraz zainstalowanie oświetlenia w otoczeniu mauzoleum rodziny Guttlerów.

emagda / em24.pl na pods. inf. Gmina Złoty Stok

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Rewitalizacja części zabytkowego cmentarza w Złotym Stoku dobiegła końca [foto]

    2019-12-01 19:12:51

    gość: ~mieszkaniec

    ostatnio dodany post

    Złoty Stok to umierające miasteczko,kiedyś na ul.Wojska Polskiego,czynne były 3 sklepy mięsne,ale dzięki --bezinteresownej????przychylności radnych--napie......i 3 markety i co????a to że tylko-żyje-pani Szumska,która wykupiła -państwo w państwie,i ze zwykłego zabiegu marketingowego,czerpie olbrzymie zyski,no ale kumpelka p.Grażynka to bratnia dusza w robieniu lodów,,już nigdy Stok,nie będzie taki jak 40 lat temu,,zostali tylko starsi ludzie,popatrzeć tylko na wiernych w kościele??,,Stok umiera,ale nie przeszkadza to p.Grażynie brać 10 tys.zł.mieśi.na rękę,albo słynna p.Ela,już wyjeżdżała?,,ale jak wpadła jej dodatkowa państwowa pensja??to już nie wyjeżdża wszystkim samorządowcom w Stoku--dużozdrowia---bo na inne rzeczy za póżno

REKLAMA