Express-Miejski.pl

Tragiczne wydarzenia na drogach. Na granicy powiatów zginął 24-latek z powiatu ząbkowickiego [foto]

Śmiertelny w wypadek w Stanicy. Zginął młody mieszkaniec powiatu ząbkowickiego fot.: Strzelin998

Na drodze wojewódzkiej nr 385 na odcinku Ziębice-Sarby w Stanicy (powiat strzeliński) doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął 24-latek z powiatu ząbkowickiego.

Zdarzenie miało miejsce 22 listopada około godz. 23. Młody kierowca jadący pojazdem marki Renault z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożny mur betonowy. Jechał sam. W wyniku zdarzenia doszło do mocnego uszkodzenia auta, a kierowca był zakleszczony w samochodzie. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, do wydobycia poszkodowanego z wraku pojazdu musieli użyli ciężkiego sprzętu hydraulicznego. Mimo wysiłku wszystkich ratowników będących na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon 24-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego.

Na miejscu była grupa dochodzeniowa i prokurator, którzy ustalają wszystkie szczegóły zajścia. Niewykluczone, że mężczyzna chwilę przed zdarzeniem stracił przytomność. Z nieoficjalnych informacji wynika bowiem, że w ostatnim czasie miewał problemy zdrowotne.

W akcji ratowniczej oprócz zespołu ratownictwa medycznego i policji brali udział strażacy z powiatu strzelińskiego i ząbkowickiego, m.in. z JRG Ziębice oraz OSP Wigancice.

ms. / em24.pl

17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA