Express-Miejski.pl

Wypadek na krajowej ósemce w Dębowinie. Są spore utrudnienia w ruchu [foto] [aktualizacja]

Zderzenie dwóch osobówek na krajowej ósemce w Dębowinie fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do zdarzenia doszło 20 września chwilę po godzinie 18 na wysokości miejscowości Dębowina. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, iż kierowca Hondy włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu krajową ósemką Volkswagenowi, którym podróżowały dwie osoby. Kierowca oraz pasażer Volkswagena zostali zabrani do szpitala. 

Na trasie występują spore utrudnienia w ruchu. Policja kieruje samochody objazdem przez Dębowinę, a dla samochodów ciężarowych wyznaczono objazd drogą krajową nr 46. Mimo to na trasie tworzą się korki. Apelujemy o ostrożność.

[AKTUALIZACJA, 23.09, godz. 11]: - Kierujący Hondą CRV 64-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z prawidłowo jadącym Volkswagenem Sharaanem, za kierownicą którego siedział 63-latek z powiatu kłodzkiego. Kierujący byli trzeźwi - wyjaśnia Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wypadek na krajowej ósemce w Dębowinie. Są spore utrudnienia w ruchu [foto]

  2019-09-20 20:51:08

  gość: ~Kasia

  Nie pierwszy, nie ostatni. Proste skrzyżowanie. Trzeba ustąpić. Ktoś nie zachował ostrożności. Nie pomogą światła, ronda i fotoradary, to ludzie odpowiadają za tragedie na drogach.

 • 2019-09-20 20:53:02

  gość: ~kierowca

  auta z drogi i puszczac ruch normalnie!!!!!!!

 • 2019-09-20 20:58:47

  gość: ~Mieszkanka

  ostatnio dodany post

  Przykre te wypadki.

REKLAMA


REKLAMA