Express-Miejski.pl

Przebudują i zaadaptują budynek po wydziale ksiąg wieczystych na żłobek. Szukają wykonawcy

Budynek od kilku lat stoi nieużywany. Niegdyś mieścił się w nim wydział ksiąg wieczystych, w przyszłym roku obiekt ma służyć jako gminny żłobek fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Swoje oferty firmy zainteresowane wykonaniem remontu i przystosowaniem obiektu dla najmłodszych mogą składać do 30 września, do godz. 10 w ząbkowickim urzędzie miejskim.

Gmina Ząbkowice Śląskie szuka wykonawcy zadania, który podejmie się przebudowy budynku, w którym w przeszłości mieścił się wydział ksiąg wieczystych. Obecnie obiekt stoi nieużytkowany, a dzięki jego przebudowie i przystosowaniu dla najmłodszych, w gminie Ząbkowice Śląskie o 30 zwiększy się ilość miejsc żłobkowych dla dzieci do lat trzech. Zakres prac obejmuje m.in wymianę instalacji, adaptację pomieszczeń, ocieplenie budynku oraz renowację ścian zewnętrznych. Remont ma zakończyć się do końca marca 2020 roku, choć znaczna część prac ma zostać wykonana jeszcze w tym roku.

Warto zaznaczyć, że na remont obiektu i adaptację dla dzieci ząbkowicki samorząd pozyskał na początku roku dotację z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w wysokości 660 tys. zł w ramach programu "Maluch+". Całość zadania z utworzeniem dodatkowych miejsc żłobkowych ma kosztować jednak około 2 mln zł. Dokładna kwota będzie znana po rozstrzygnięciu przetargu.

Potencjalni wykonawcy swoje oferty mogą składać do 30 września do godz. 10 w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego przy ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest tutaj [KLIK].

ms. / em24.pl / UM Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA