Express-Miejski.pl

Potrącenie pieszego w Bardzie [foto] [aktualizacja]

Potrącenie pieszego w Bardzie fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na skrzyżowaniu krajowej ósemki z ul. Fabryczną i Główną w Bardzie doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 17 września po godz. 15. Ze zgłoszenia wynikało, że poszkodowany był nieprzytomny, jednak po dotarciu na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego mężczyzna odzyskał świadomość. Na miejscu pomocy udzielały mu osoby postronne i świadkowie zdarzenia. Starszy mieszkaniec Barda został przewieziony do szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu jest patrol policji, który ustala w jaki sposób doszło do zdarzenia. Nie można wykluczyć, że pieszy próbówał przejść przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Ruch na skrzyżowaniu odbywa się płynnie.

[AKTUALIZACJA, 18.09 godz. 9.50]: - Mieszkaniec Barda szedł nieprawidłową stroną drogi i wtargnął na jezdnię wprost przed prawidłowo jadącego Volkswagena Passata, za kierownicą którego znajdował się mieszkaniec gminy Ząbkowice Śląskie. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala, a dodatkowo otrzymał także mandat karny za spowodowanie zdarzenia. Kierujący pojazdem był trzeźwy, nie doznał żadnych obrażeń - wyjaśnia Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA