Express-Miejski.pl

Już jutro Pożegnanie Lata z Marianną Orańską. Gwiazdą wieczoru zespół „Bayera”

Bieg szlakiem Marianny Orańskiej, zawody strażackie i koncert zespołu Bayera to główne atrakcje tego fot.: em24.pl

14 września na kamienieckich błoniach odbędzie się Pożegnanie Lata z Marianną Orańską. Z tej okazji przygotowano m.in. bieg szlakiem królewny, a także zawody strażackie.

Po południu będą trwały koncerty. O godz. 16 na scenie zaprezentuje się zespół „Wiolinek”, po nim odbędzie się pokaz uczniów ze szkoły tańca „Aktan”, a następnie wystąpią lokalne talenty wokalne. Od godz. 19 zaplanowano koncert głównej gwiazdy wieczoru - zespołu „Bayera”, znanego m.in. hitu pt. „Obrączki szczerozłote”, a po koncercie do późnych godzin nocnych będzie trwał festyn dla dorosłych.

Atrakcje związane z Pożegnaniem Lata z Marianną Orańską będą trwały jednak już od samego rana. Na tę część dnia przygotowano bowiem dwa wydarzenia sportowe. Od godz. 10 na boisku sportowym przy ul. Złotostockiej w Kamieńcu Ząbkowickim rozpoczną się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze, a na godz. 11 zaplanowano III bieg szlakiem Marianny Orańskiej na terenie kompleksu pałacowo-parkowego. Zawodnicy będą rywalizować na trasie 5 i 10 km. Aktualnie opłata za udział w biegu wynosi 50 zł. Do udziału można zapisać się tutaj [KLIK], a także bezpośrednio przed zawodami w biurze organizatora. Wówczas jednak zawodnik musi liczyć się z tym, że może nie otrzymać pakietu startowego.

Dodatkowo organizatorzy zaprosili do udziału w imprezie przedstawicieli służb mundurowych, które od godz. 16 zaprezentują swój sprzęt, jakim dysponują podczas wykonywania codziennych obowiązków. Będą też stoiska gastronomiczne. 

- Pogoda zapowiada się przychylnie, zatem naprawdę ten czas można miło spędzić u nas rodzinnie i ze znajomymi. Niewątpliwie każdy znajdzie także czas, aby na własne oczy ujrzeć jak zmienia się Pałac Księżnej Marianny i jego otoczenie - zachęcają gospodarze wydarzenia.

Bayera -  „Obrączki szczerozłote:”

Pożegnaj lato z Marianną1

ms. / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Już jutro pożegnanie lata z Marianną Orańską. Gwiazdą wieczoru zespół „Bayera”

  2019-09-13 21:05:18

  gość: ~von

  Jutro w Śremie wielka impreza do białego rana Dożynki Wiejskie bufet obficie zaopatrzony darmowy obiad i wiele innych atrakcji wstęp free .

 • 2019-09-14 09:10:46

  gość: ~Bii

  ostatnio dodany post

  bimber i dopalacze z lokalnej hurtowni też będą

REKLAMA