Express-Miejski.pl

Ruszają zapisy do piątej edycji Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich [karty zgłoszeniowe]

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury do 4 października. Decyduje kolejność zgłoszeń. Opłata za semestr wynosi 50 zł.

Dziś ruszyły zapisy do piątej edycji Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich. Przedstawiamy kilka podstawowych informacji dotyczących zapisów.
 
Kto może zostać małym studentem?

Studentem pierwszego roku Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich może zostać każde dziecko w wieku 6-7 lat zamieszkałe na terenie gminy Ząbkowice Śląskie lub uczęszczające do placówek oświatowych gminy Ząbkowice Śląskie.

Studentem drugiego roku Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich jest Student pierwszego roku Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich w roku akademickim 2018/2019.

Na czym polegają zajęcia?

Podczas zajęć dzieci uczą się i poznają wiele ciekawych rzeczy z różnych dziedzin nauki, kultury i sportu. Zajęcia, zależnie od realizowanego roku prowadzone są przez placówki oświatowe gminy Ząbkowice Śląskie, Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej, Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Izbę Pamiątek Regionalnych a także Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dodatkowo w tym roku lekcje prowadzone będą również przez Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży SOSW „Szansa”, Akademia Sportu „Orzeł” oraz „Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai”.

Zapisy

Zapisy przyjmuje Ząbkowicki Ośrodek Kultury. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do siedziby organizatora (ZOK, Rynek 24, tel. 74 8 152 896) w terminie do dnia 4 października 2019 roku. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (40) o przyjęciu na pierwszy rok studiów decyduje kolejność wpływania zgłoszeń. Rok akademicki trwa dwa semestry. Opłata za każdy semestr wynosi 50 zł.

Uroczyste rozpoczęcie roku dla studentów odbędzie się 19 października 2019 roku o godz. 10.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie poniżej:

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA