Express-Miejski.pl

„Mała książka - wielki człowiek" - nowy projekt w gminie Ciepłowody dla najmłodszych czytelników

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Gminna Biblioteka Publiczna w Ciepłowodach zakwalifikowała się do projektu „Mała książka – wielki człowiek”

Gmina Ciepłowody serdecznie zaprasza najmłodszych czytelników (3-6 lat), do udziału w nowym projekcie czytelniczym. Wystarczy udać się do Gminnej Biblioteki Publicznej, aby odebrać Wyprawkę Czytelniczą, w której znajdzie się książka - dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Karta Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Więcej informacji tutaj [KLIK]

Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

 

UG Ciepłowody

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA