Express-Miejski.pl

Będą utrudnienia w ruchu na ulicach miasta. Przed nami VI edycja „Ząbkowickiej Dychy”

24 sierpnia w godz. od 9.30 do 11.30 przejazd przez część ulic w Ząbkowicach Śląskich będzie niemożliwy fot.: em24.pl

24 sierpnia odbędzie się VI edycja „Ząbkowickiej Dychy”. W związku z tym część ulic zostanie wyłączona z ruchu. Utrudnienia wystąpią w godz. od 9.30 do 11.30.

Około 300 zawodników i zawodniczek weźmie udział w szóstej edycji biegu na 5 i 10 km w Ząbkowicach Śląskich, który ruszy w sobotę 24 sierpnia o godzinie 10 z ulicy Powstańców Warszawy.

Trasa biegu na 10 km będzie prowadziła ulicami: Powstańców Warszawy, następnie przez Jaworek w kierunku Bobolic (półmetek z pomiarem czasu), Bobolice, skrót do drogi Sieroszów - Jaworek, Jaworek, ponownie ul. Powstańców Warszawy przez park Sybiraków, ul. Sienkiewicza, ul. Grunwaldzką i Rynek aż do mety. To właśnie kierowcy planujący wyprawę tymi drogami muszą być przygotowani na utrudnienia i brak przejazdu.

Organizatorzy przepraszają za utrudnienia i proszą, aby w tym czasie nie poruszać się samochodami we wskazanych miejscach.

 

ms. / em24.pl / OSiR Ząbkowice Śląskie

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Będą utrudnienia w ruchu na ulicach miasta. Przed nami VI edycja „Ząbkowickiej Dychy”

    2019-08-24 16:36:11

    gość: ~obserwator

    ostatnio dodany post

    Dawno temu ogládalem film z wyscigu rowerowego i bili sie pompkami w czasie jazdy,kazdy zawodnik musial miec zapasowa detke.to byly emocje.

REKLAMA