Express-Miejski.pl

Kolejni pijani rowerzyści zatrzymani. Wpadł też 19-latek z marihuaną

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W minionym tygodniu w policyjnych kartotekach po raz kolejny nie zabrakło notatek o zatrzymaniu nietrzeźwych rowerzystów. Wpadł też nastolatek z marihuaną.

6 sierpnia przed godz. 10 w Laskach (gm. Złoty Stok) dzielnicowy z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymał 47-latka z powiatu ząbkowickiego jadącego rowerem, który miał w organizmie 0.7 promila alkoholu. Tego samego dnia około godz. 18 wpadł 65-latek w Olbrachciach Wielkich (gm. Ząbkowice Śląskie). On także jechał rowerem i również był pijany. Miał w organizmie 1.65 promila. 

9 sierpnia tuż przed północą w Ząbkowicach Śląskich policjanci zatrzymali 19-latka z powiatu ząbkowickiego, który miał przy sobie kilkanaście porcji marihuany. Susz zabezpieczono, a nastolatka po wykonaniu czynności zwolniono.

Dzień wcześniej około godz. 21.30 na terenie Ząbkowic Śląskich policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli Fiata Punto, który był zgłoszony jako utracony w wyniku przywłaszczenia. Informacja o przywłaszczeniu pojazdu została zgłoszona na Komisariat Policji w Bielsku-Białej.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA