Express-Miejski.pl

Kolejna okazja do oddania krwi. W najbliższą sobotę „Motoserce” w Ziębicach

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

17 sierpnia na targowisku miejskim w Ziębicach odbędzie się kolejna edycja imprezy Motoserce – Krew Darem Życia.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11 na ul. 1 Maja, gdzie zlokalizowane jest miejskie targowisko. Tam od godz. 11 do godz. 15 w specjalnie przygotowanym autobusie będzie można oddać krew, a także zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Każdy, kto zdecyduje się oddać krew, otrzyma pamiątkowe gadżety z limitowanej serii Motoserca.

Ponadto na gości będzie czekał szereg atrakcji takich jak koncerty muzyczne i różnorakie pokazy. Na scenie zagra ziębicka formacja „Piąty kufel piwa” oraz wrocławskie formacje, m.in. „Under presure”, „The one Ahead” i „Waw Zen Trio”. Będzie też można oglądnąć wystawę samochodów „Petrol Heads” oraz spróbować regionalnego piwa. Strażacy-ochotnicy z Henrykowa przygotują także pokaz ratownictwa drogowego, a dla dzieci zostanie otworzona sala zabaw „Kubuś”. Zebrani będą mieli okazję zakupić różne produkty podczas równolegle trwającego ziębickiego jarmarku.

Motoserce to cykliczna impreza odbywająca się na terenie całego kraju. Ich głównym organizatorem jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. W powiecie ząbkowickim wydarzenia organizuje grupa MotoFrankenstein.

wkudrynska / em24.pl

0

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA