Express-Miejski.pl

Złoty Folk Stok. Za nami III edycja imprezy [foto]

Złoty Folk Stok. Za nami trzecia edycja fot.: wkudrynska / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

3 sierpnia od godz. 15 w parku miejskim w Złotym Stoku trwała trzecia edycja imprezy pt. Złoty Folk Stok. Na scenie wystąpiły m.in. „Wesołe Nutki” i inne zespoły ludowe.

Przed zebranymi zaprezentowali się także „Krukowianie”, Kądziołeczka, „Złocienie” i „Tłumaczowianki”, a w późniejszych godzinach „Kapela spod Diablaka”, „Biesiada Lwowska”, oraz „Ptaki”.

Pomiędzy występami dla zgromadzonych czekały liczne konkursy i zabawy folklorystyczne jak plecenie wianków czy tworzenie koralów z jarzębiny. Zwycięzcy mogli liczyć na symboliczne nagrody.

Uczestnicy mogli spróbować również domowych wypieków i regionalnych produktów. Nie zapomniano o najmłodszych i dla nich również przygotowano wiele atrakcji jak dmuchańce, kolorowe warkoczyki, słodkości w postaci waty cukrowej i popcornu oraz możliwość zrobienia zmywalnego tatuażu.

wkudrynska / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Złoty Folk Stok. Za nami III edycja imprezy [foto]

    2019-08-10 20:44:54

    gość: ~Złotostoczczanin

    ostatnio dodany post

    patrząc na poprzednie edycje to ta była marna, biesiada lwowska na takiej imprezie??? zasypiałem a ludzie wychodzili z parku. Zmiencie dyrektora bo kultura umarła zero imprez koncertów nic sie nie dzieje.

REKLAMA


REKLAMA