Express-Miejski.pl

Czech kierujący Audi wjechał w tył Hondy. Był pijany [foto] [aktualizacja]

Kierujący Audi wjechał w tył Hondy. Był pijany? fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce w Bardzie kierujący Audi wjechał w tył poprzedzającego go pojazdu marki Honda, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Do zdarzenia doszło 13 lipca około godz. 17.15. Oba pojazdy jechały w kierunku Kłodzka. Hondą na dzierżoniowskich numerach rejestracyjnych podróżowały trzy osoby, w Audi jechał kierowca i pasażer. Wszyscy podróżujący opuścili samochody przed przybyciem służb ratunkowych, a kierowcy obu aut po chwili zjechali na pobocze, by nie powodować utrudnień w ruchu.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia służb ratunkowych kobieta i mężczyzna z Hondy zostali zabrani do szpitala na szczegółowe badania.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca Audi wsiadł za kółko, choć wcześniej spożywał alkohol, co wykazało badanie przeprowadzone przez policjantów będących na miejscu zdarzenia.

Szczegółowe informacje w poniedziałek po otrzymaniu komunikatu z policji.

[AKTUALIZACJA, 15.07. godz. 10.30]: - W Bardzie na drodze krajowej nr 8 patrol ruchu drogowego zatrzymał 44-letniego obywatela Republiki Czeskiej, który jadąc samochodem marki Audi nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go samochodu Honda Accord, kierowanego przez 28-letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego. Kierujący Hondą oraz 21-letnia pasażerka tego pojazdu zostali przewiezieni do szpitala na szczegółowe badania. W trakcie policyjnych ustaleń okazało się, że kierujący Audi w chwili zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości mając promil alkoholu w organizmie. Został on zatrzymany w policyjnym areszcie, a o fakcie powiadomiono ambasadę Republiki Czeskiej – informuje Ilona Golec, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA