Express-Miejski.pl

Już za kilka dni rusza pierwsza edycja How Low, czyli zlotu samochodowego w Ząbkowicach Śląskich

How Low, czyli pierwszy oficjalny ząbkowicki zlot samochodowy organizowany przez grupę Petrol Heads startuje już 19 lipca fot.: mp

Zobacz najlepsze samochody z Dolnego Śląska i nie tylko, spotkaj się ze znajomymi, posłuchaj muzyki przeplatanej rykiem silników i wygraj atrakcyjne nagrody.

Grupa Petrol Heads zrzeszająca pasjonatów motoryzacji oraz tuningu organizuje swój pierwszy, oficjalny zlot samochodowy w Ząbkowicach Śląskich. Do uczestnictwa w zlocie zapisało się już ponad stu uczestników, a ich pojazdy będzie można podziwiać niemal przez cały weekend. Początek zlotu zaplanowano na 19 lipca o godz. 9, a ostatnie auta ze zlotowiska odjadą dwa dni później w godzinach popołudniowych.

Miejscem spotkania zlotowiczów będą planty zamkowe. Jaki plan przygotowali organizatorzy dla zlotowiczów? - Piątek jest przewidziany tylko dla uczestników. Główne atrakcje dla odwiedzających zlot zaplanowaliśmy na sobotę. Zaczynamy już od godz. 10. Będzie szereg konkurencji przeplatany koncertami. Oprócz tego na scenę będziemy zapraszać właścicieli najlepszych projektów żeby opowiedzieli trochę ciekawostek o swoich autach. Będzie także pokaz RC Monkeys, czyli sterowanych modeli samochodów - mówi Patryk Werstler, jeden z organizatorów zlotu.

Konkurencje przewidziane dla uczestników to:

Air Ride Battle - konkurencja polegająca na podnoszeniu i opuszczaniu samochodu na czas, aż do momentu gdy butle air ride nie będą puste i pojazd nie będzie chciał się podnieść. Najbardziej widowiskowy i długi pokaz wygrywa.

Car Limbo - konkurencja polega na przejeżdżaniu autem pod tyczką. Co przejazd wszystkich uczestników konkursu tyczka jest stopniowo obniżana. Ostatni uczestnik, który nie strąci tyczki wygrywa. W car limbo biorą udział tylko auta typu static, czyli na gwincie.

Wydech - konkurencja polega na zmierzeniu decybelomierzem głośności wydechu. Pomiar będzie dokonywany z odległości 1,5 metra od środka zderzaka. 

Car Audio - konkurencja polega na zmierzeniu głośności sprzętu audio zamontowanego w aucie. Pomiar będzie dokonywany ze środka auta przy zamkniętych drzwiach i szybach.

O oprawę muzyczną podczas sobotniego popołudnia i wieczoru zadbają m.in. Jamichał, Lelon oraz Sobel, a intensywną sobotę zakończy dyskoteka.

Na niedzielę przewidziano oficjalne zakończenie zlotu z wręczeniem nagród dla najlepszych uczestników w poszczególnych kategoriach. Zapisy do udziału w zlocie wciąż trwają. Aby zgłosić swój akces należy wypełnić formularz [KLIK] i dokonać wpłaty w wysokości 50 zł na nr konta Stowarzyszenia Petrol Heads: 84 1090 2372 0000 0001 4234 2041W tytule należy wpisać: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE, adres e-mail, numer rejestracyjny pojazdu oraz imię i nazwisko TYLKO w przypadku, gdy opłata dokonywana jest z innego konta. - Od piątku do niedzieli zapewniamy ochronę, aby uczestnicy nie martwili się o swoje samochody - dodają organizatorzy i gwarantują dobrą zabawę w motoryzacyjnym klimacie.

ms. / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Już za kilka dni rusza pierwsza edycja How Low, czyli zlotu samochodowego w Ząbkowicach Śląskich

  2019-07-12 13:10:10

  gość: ~Adam bloj

  Fajny pomysl oby bylo tak jak na zlocie motorow

 • 2019-07-16 11:44:46

  gość: ~Obywatel

  ostatnio dodany post

  @~Adam bloj
  „...oby było tak jak na złocie motorów...”
  Czyli, że ostatni raz?

REKLAMA