Express-Miejski.pl

Motocykliści podbiją Ząbkowice Śląskie. Rusza Potworny Zlot Motocyklowy MotoFrankenstein

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

To już jedenasta edycja imprezy. Uczestnicy tradycyjnie spotkają się na plantach zamkowych. Impreza startuje w piątek.

W najbliższy piątkowy poranek okolice ząbkowickiego zamku zaczną zapełniać się pasjonatami ryczących maszyn – rozpocznie się XI edycja Potwornego Zlotu Motocyklowego MotoFrankenstein. O godz. 13 organizatorzy planują MotoWycieczkę w Karkonosze, zaś wieczorem zabawę przy występach kapel. Zagrają Zespół Tourette’a, Anielski Orszak i Kox.

Tradycyjnie głównym akcentem zlotu będzie parada motocyklowa ulicami miasta. Będzie można podziwiać piękno maszyn i kunszt kierujących. Następnie impreza przeniesie się na ząbkowicki zamek, gdzie odbędą się liczne konkurencje zlotowe. Wieczorem zapowiada się kolejne rockowe granie - koncerty zespołów Garash i Orchidea. Mocnym akcentem sobotniego wieczoru będzie występ zespołu Blues Power.

W niedzielę w południe organizatorzy tradycyjnie zapraszają wszystkie dzieci. Planowany jest pokaz sprzętu policyjnego i strażackiego, liczne konkursy, gry i zabawy. Ratownicy medyczni zaprezentują swoje umiejętności, chętni będą mogli skorzystać z okazji przejażdżki „motocyklami i nie tylko”. W przygotowanie tych atrakcji aktywnie włączyli się Przyjaciele i Sympatycy Potwornego Zlotu Motocyklowego.

Już tradycyjnie w trakcie zlotu w ramach akcji Motoserce na chętnych do oddania krwi oczekiwać będzie krwiobus RCKiK z Wałbrzycha. Krew będzie można oddać w sobotę w godzinach 10–14, a każdy krwiodawca otrzyma pamiątkę Motoserca.

 

erwu / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA