Express-Miejski.pl

W Henrykowie i Zwróconej chcą utworzyć przyszkolne, nowoczesne place zabaw. Potrzebne są Twoje głosy

Do tej pory Nivea wybudowało 120 podwórek na terenie całego kraju. W tym roku powstaną kolejne fot.: Nivea

Ruszyło głosowanie w akcji pn. Podwórko Talentów Nivea. To od Waszych głosów zależy, czy uda się je utworzyć w dwóch zgłoszonych lokalizacjach na terenie powiatu.

Nivea już po raz 5. buduje wyjątkowe podwórka w całej Polsce. Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości.

- To właśnie dla nich w tym roku wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów Nivea! - czytamy na stronie organizatora konkursu. Gdzie? W 15 zgłoszonych lokalizacjach, które otrzymają najwięcej głosów (po 5 w każdej kategorii, tj. do 20 tys. mieszkańców, od 20 do 60 tys. mieszkańców i powyżej 60 tys. mieszkańców) oraz w pięciu, które wybrało już jury. 22 kwietnia rozpoczęło się internetowe głosowanie na lokalizacje, które potrwa aż do 20 czerwca.

Z powiatu ząbkowickiego do konkursu zdecydowały się przystąpić:

  • gmina Ziębice, która jako lokalizację nowoczesnego placu zabaw wybrała przyszkolny teren w Henrykowie
  • Szkoła Podstawowa w Zwróconej, która jako teren utworzenia wyjątkowego podwórka także wskazała teren przy szkole

Na wybrane lokalizacje można głosować codziennie, klikając tutaj, a następnie oddając głos na wskazaną lokalizację. Aby głos był ważny należy zalogować się na konto. Jeżeli takowego nie macie, należy je utworzyć. Proces rejestracji zajmuje dosłownie chwilę. Głosy można oddawać też za pomocą aplikacji w telefonie pn. Podwórko Nivea.

Podwórko Talentów Nivea to jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 tys. zł, które dzięki nowoczesnemu sprzętowi aktywnie kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci. Składa się z trzech stref: sportowej, która pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka, naukowej, która zaciekawi zarówno dzieci jak i rodziców, rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek, a także artystycznej, która zbliża do siebie różne pokolenia, wzmagając kreatywność i pomysłowość.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA