Express-Miejski.pl

Giełda płyt winylowych w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

Giełda płyt winylowych w Ząbkowickim Ośrodku Kultury fot.: Ząbkowicki Ośrodek Kultury

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

24 lutego w Ząbkowickim Ośrodku Kultury (ZOK) odbyła się giełda płyt winylowych „Frankenstein Vinyl”. 

Osoby odwiedzające ZOK mogły zakupić oraz wymienić się płytami, porozmawiać o muzyce, płytach czy szerokorozumianym sprzęcie muzycznym. Giełda cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W ciągu pięciu godzin Ząbkowicki Ośrodek Kultury odwiedziło kilkaset osób.

- Pogoda, która sprzyjała w niedzielę bardzo nam pomogła. Drzwi ośrodka były cały czas otwarte, a muzyka płynąca z głośników przyciągała również przypadkowe osoby. Jesteśmy już po wstępnych rozmowach i już planujemy drugą część giełdy winylowej - Radek Tarach, Instruktor Kultury ZOK.

- Pierwszą odsłonę ząbkowickiej giełdy winylowej pod patronatem Ząbkowickiego Ośrodka Kultury i Frankenstein Vinyl uważam za bardzo udaną. Odwiedzili nas pasjonaci muzyki winylowej nie tylko z Ząbkowic Śląskich, ale również, co ważne, z innych miejscowości: Nysa, Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Dzierżoniów, Bielawa, Bardo a nawet byli goście z Wrocławia. Spotkaliśmy się również z osobami, które bywają na naszych eventach w innych częściach kraju - Zuzanna Śliwka, współorganizator z ramienia Frankenstein Vinyl.

kin / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA