Express-Miejski.pl

Młode Orły na obozie w Bystrzycy Kłodzkiej

Obóz młodych zawodników Orła w Bystrzycy Kłodzkiej fot.: AS Orzeł Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Pod koniec stycznia młodzi piłkarze Akademii Sportu Orzeł brali udział w sześciodniowym zimowym obozie sportowym w Bystrzycy Kłodzkiej.

31 sportowców z roczników 2005 i 2006 szlifowało swoje umiejętności sportowe przede wszystkim podczas treningów i gier kontrolnych, ale nie zabrakło również czasu na zabawę i rozrywkę. Były trenerskie kalambury, turniej gry w FIFĘ czy tenisa stołowego.

- Niecały tydzień spędziliśmy w świetnych warunkach zarówno sportowych, jak i noclegowych. Jestem zadowolony, ponieważ wraz ze swoimi zawodnikami przepracowaliśmy w 100 proc. zakładany plan. Trzy mocne treningi dziennie oraz dwie gry kontrolne dały mi duży pogląd na podopiecznych - mówił Krzysztof Cupiał, trener młodych Orłów.

Rywalem ząbkowiczan podczas dwóch gier sparingowych był zespół złożony z trampkarzy Polonii Bystrzyca (rocznik 2004 i młodsi). Grano dwukrotnie 3x30 min. Jeden mecz odbył się na orliku, gdzie biało-niebiescy przegrali 3:8, drugi w hali, gdzie starsi gospodarze także byli górą, wygrywając 7:5.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA