Express-Miejski.pl

Ferie z Ząbkowickim Ośrodkiem Kultury

Ferie z Ząbkowickim Ośrodkiem Kultury fot.: Ząbkowicki Ośrodek Kultury

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas wytchnienia i odpoczynku. Ząbkowicki Ośrodek Kultury, jak co roku, przygotował dla najmłodszych dużo atrakcji.

W pierwszym tygodniu ferii w ZOK-u odbywały się zajęcia taneczne prowadzone przez instruktor Anetę Wilkoszewską oraz zajęcia plastyczne „Kolorowe ferie" prowadzone przez Bogusławę Cwek.

Drugi tydzień miały miejsce warsztaty rysunku mangi i anime, które prowadził Szymon Teluk - rysownik i karykaturzysta. Podczas zajęć dzieci poznawały podstawy technik rysunku. Marta Dudek prowadziła warsztaty koralików prasowanych. Dzieci i młodzież tworzyły własne, wielokolorowe figury, które mogły później zabrać do domu. Były to m.in. motylki oraz serduszka. Ponadto do kawiarni ZOK-u przybyło kino sferyczne. Ponad setka dzieci obejrzała trzy filmy: „Polaris”, „Tajemnice drzew” oraz „Na skrzydłach marzeń”. - Dla większości było to pierwsze spotkanie z tego typu kinem – mówił Radosław Tarach, instruktor ZOK. 

W Ząbkowickim Ośrodku Kultury dzieci miały także możliwość stworzenia swojej własnej torby, pomalowanej specjalnymi farbkami. Ostatnim akcentem wieńczącym zajęcia feryjne było przedstawienie teatralne „Czarnoksiężnik z Krainy OZ" oraz dyskoteka z nagrodami w kawiarni. - Na dyskotece bawiło się ponad siedemdziesiąt dzieci. Ząbkowicki Ośrodek Kultury dziękuje Pani Marzannie Leszczyńskiej za wsparcie i zaangażowanie podczas zajęć „Ferie w ZOK-u" – dodaje pracownik ośrodka.

kin / em24.pl na podst. inf. ZOK

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA