Express-Miejski.pl

Promuj bezpłatnie swoje wydarzenie. Powstaje Kalendarz Imprez Ziemi Ząbkowickiej 2019

Eksplozja Kolorów podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży w 2018 roku fot.: em24.pl

Organizujesz imprezę kulturalną lub sportową? A może festyn lub dożynki wiejskie? Poinformuj o tym w Kalendarzu Imprez Ziemi Ząbkowickiej 2019 zupełnie za darmo.

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich zachęca wszystkich organizatorów imprez sportowych, rekreacyjnych, turystycznych czy kulturalnych do zamieszczenia wydarzeń w Kalendarzu Imprez Ziemi Ząbkowickiej, który powstanie na przełomie lutego i marca 2019 roku. Kalendarz będzie wydany w formie elektronicznej jak i tradycyjnej-papierowej w celu promocji wydarzeń powiatu ząbkowickiego.

Nieważne czy organizatorem jest klub sportowy, stowarzyszenie, czy grupa nieformalna. Każdy może zamieścić wydarzenie, o którym dowiedzą się zarówno mieszkańcy powiatu ząbkowickiego jak i odwiedzający region goście. Co zrobić by wydarzenie ukazało się w kalendarzu? - Wystarczy wysłać e-mailem informację zawierającą nawę imprezy, miejsce i datę, dane organizatora oraz krótki opis. Warto dołączyć również zdjęcia promujące wydarzenie. Informację można również dostarczyć osobiście do dnia 10 lutego 2019 roku do Wydziału Promocji, Ośwaty i Rozwoju w ząbkowickim starostwie - mówi Daniel Ciepierski.

Kontakt:

Starostwo Powiatowe
Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju (pok. 305) – Daniel Ciepierski
ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 74/ 816 28 16, e-mail: d.ciepierski@zabkowice-powiat.pl

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA