Express-Miejski.pl

ZLF: Znamy najlepszą czwórkę, która powalczy o miano zwycięzcy tegorocznej edycji [foto]

Stara Gwardia - Blue Stars fot.: mwinnik / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W hicie 8. kolejki Straż Pożarna przegrała z Nauczycielami, ale utrzymała pozycję lidera. Tyle samo punktów co strażacy ma drugi Precelek.

Podium po ośmiu kolejkach zamykają z 18 punktami Nauczyciele, a czwartą lokatę z 16 punktami okupuje Orzeł Piława Dolna. Wszystkie ekipy przed ostatnią kolejką zapewniły sobie miejsca w najlepszej czwórce.

Dalsze miejsca zajmują Agressive, Amatorzy Ziębice, Ekipa Bania i Consultor Team. Z ligą żegnają się natomiast ekipy Supa Strickas oraz Sajdersi, który w miniony weekend wywalczyli pierwszy punkt remisując z Consultor Teamem.

VIII kolejka - I liga ZLF - 2 lutego 2019:

Supa Strickas 3:7 (0:0) Precelek
Bramki:
Jakub Gucwa, Dominik Hahn x2 - Kamil Olejarnik x3, Arkadiusz Majewski x3, Dawid Kuriata

Sajdersi 5:5 (0:0) Consultor Team
Bramki:
Paweł Cisak x3, Tomasz Cisak, Przemysław Madej - Mateusz Faron x3, Bartosz Zalot, Krzysztof Trepka

Nauczyciele 6:3 (3:1) Straż Pożarna
Bramki:
Daniel Chęciński x4, Szymon Krocz, Tomasz Zieliński - Tomasz Robak x2, Mateusz Śleziak

Orzeł Piława Dolna 4:2 (2:1) Agressive
Bramki:
Mateusz Łaszczewski x2, Tomasz Piątkowski, Łukasz Kucharek - Damian Iwanicki, Łukasz Idzi
czerwone kartki:
Mateusz Łaszczewski (Orzeł) - Łukasz Idzi (Agressive)

Amatorzy Ziębice 6:6 (4:4) Ekipa Bania
Bramki: Damian Kozłowski x4, Piotr Kozłowski x2 - Damian Madej x2, Michał Ptasiński, awid Sułkowski, Jakub Karykowski, Kamil Schabowski

V kolejka - II liga ZLF - 3 lutego 2019:

FC Ponalewce 3:3 (2:1) Topory
Bramki: Piotr Fudali x2, Grzegorz Sztangret - Mateusz Badecki, Szymon Matusik, Dominik Zygmunt

Gang Dyrektora Józefa 8:0 (2:0) Kamieniarstwo-abc.pl
Bramki: Seweryn Raszpla x3, Marcin Gerlach x3, Łukasz Ścigaj x2

Stara Gwardia 3:2 (2:1) Blue Stars
Bramki: Marcin Poręba, Szyon Swobodniak, Norbert Bilski - Mateusz Napora, ?

Zbylbruk Bobolice 13:4 (7:2) La Cassa de Papel
Bramki: Mariusz Kubicz x3, Barłomiej Gerlach x2, Paweł Kobbrzak x3, Darek Mieszkalski x2, Dominik Białowąs, Konrad Krakowski, Mateusz Sopuch - Paweł Zapała x3, Arkadiusz Chrzanowski

 VI kolejka - III liga ZLF - 3 lutego 2019:

Victoria Dębowiec 4:6 (1:2) Niezależni
Bramki: Jan Harasimowicz x2, Dawid Smaga, Grzegorz Łopatka - Gheorghita Ghalbeaza x3, Jakub Poręba 2, Mateusz Zając

Old Boys Kamieniec Ząbkowicki 1:6 (1:2) Cis Brzeźnica
Bramki: Rafał Piątkiewicz - Patryk Łuka x3, Kamil Kuruc, Łukasz Poręba x2

Pogoń Pieszyce 7:7 (4:3) Piekania Bartecki
Bramki: Bartosz Rzepski x4, Adrian Jasiński x2, Oskar Dziuba - Mateusz Gołdyn x4, Daniel Cwanek x2, Dawid Bulanda
czerwone kartki: Oskar Dziuba, Paweł Gulik (Pogoń) - Sebastian Biegun (Piekarnia)

Straż Pożarna 10:0 (2:0) Sorry Lewa
Bramki: Jakub Kizik x4, Sylwester Dziatłowicz x3, Jarosław Sikorski x2, Kamil Antoniszyn

Huragan Ziębice - pauza

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA