Express-Miejski.pl

Będzie rajd rowerowy i samoobsługowe stacje naprawy rowerów

Podpisanie umowy na powierzenie grantu na zadanie pn. „Śladami przyrodniczego i historycznego bogactwa gminy Ziębice” fot.: UMiG Ziębice

10 stycznia w siedzibie LGD Qwsi w Ziębicach podpisano umowę między stowarzyszeniem a miejscową gminą na powierzenie grantu na zadanie związane z turystyką rowerową. 

W ramach operacji gmina Ziębice zorganizuje rajd rowerowy przybliżający uczestnikom bogactwo przyrodnicze i historyczne gminy, a także zakupi dwie samoobsługowe stacje naprawy rowerów oraz dwa stojaki rowerowe, które zamontowane zostaną w Ziębicach i Henrykowie. Zadanie nosi nazwę „Śladami przyrodniczego i historycznego bogactwa gminy Ziębice” i będzie realizowane w ramach poddziałania na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 dla zadań realizowanych w ramach projektu grantowego LGD Qwsi.

Umowę w imieniu gminy podpisał burmistrz Ziębic Mariusz Szpilarewicz wraz z Martą Danielak - inspektor ds. księgowości budżetowej. Wniosek o dofinansowanie grantu został złożony w poprzedniej kadencji samorządowej, a jego wartość wynosi ponad 21.6 tys. zł.

ms. / em24.pl / UMiG Ziębice

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA