Express-Miejski.pl

Mój Cokole! Czyli Ząbkowicka Szopka Noworoczna 2018 już wkrótce w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

Końcem 2017 roku nastąpiło otwarcie ul. Kamienieckiej, z remontem której było wiele niejasności. Aktorzy SAK oczywiście sparodiowali scenę z przecinaniem wstęgi i otwarciem drogi. Na zdjęciu Jakub Susz grający burmistrza Marcina Orzeszka i Magdalena Halikowska (obecna radna) jako jedna z urzędniczek podająca nożyczki fot.: em24.pl

Na mieście stanął Cokół. Nie byle jaki - wielki, zabezpieczony i jeszcze nie odfoliowany. Co na nim będzie? Albo kto? O co chodzi z tą podstawą na jakiś pomnik, statuę?

Stowarzyszenie Animatorów Kultury jak co roku zaprasza na Ząbkowicką Szopkę Noworoczną. W dniach 26 stycznia (sobota) oraz 27 stycznia (niedziela) o godz. 18 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowa sztuka. Będzie to wisienka na torcie minionego roku, a był to rok niebagatelny! Wybory, zmiany w urzędzie, nowe obiekty w mieście, nowe obietnice i stare sposoby na ich pokrycie...

Bilety w kwocie 18 zł są już do nabycia w Ząbkowickim Ośrodku Kultury lub w internecie na stronie KupBilecik.pl. - Warto wydać te marne grosiki i zobaczyć tę komedię na własne oczy. O tym się będzie gadało! - mówi Sylwester Pióro, jeden z aktorów. 

Ząbkowicka Szopka Noworoczna jest przygotowywana przez Stowarzyszenie Animatorów Kultury od 2008 roku. Każdego roku jej premiera ma miejsce w styczniu. Aktorzy z sarkazmem i ironią podsumowują miniony rok na lokalnej scenie politycznej. Nie brakuje prześmiewczych momentów, a niektóre dialogi i gra aktorów rozbawiają widzów do łez. Sami się o tym przekonaliśmy ;-)

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA