Express-Miejski.pl

Mateusz Mijal gwiazdą 27. finału WOŚP w Ząbkowicach Śląskich

Mateusz Mijal będzie gwiazdą 27. finału WOŚP w Ząbkowicach Śląskich fot.: mat.pras.

Mateusz Mijal to 32-letni wokalista i kompozytor. Popularność zdobył dzięki przebojowi „Winny” nagranemu razem z Liberem.

Krystalizuje się powoli harmonogram 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ząbkowicach Śląskich, który odbędzie się 13 stycznia w hali Słonecznej. Poznaliśmy już gwiazdę wieczoru. Będzie nią Mateusz Mijal. Jego występ zaplanowano na godz. 19.

Mateusz Mijal to młody wokalista, urodzony w 1986 roku w Jaśle. Karierę solową rozpoczął w roku 2012 singlem „Winny”, nagranym wspólnie z jednym z najbardziej znanych polskich raperów Liberem. Piosenka bardzo szybko stała się hitem i pozwoliła Mateuszowi zaistnieć na polskiej scenie muzycznej i zyskać tysiące fanów w całym kraju.

Rok 2013 zaowocował dwoma nowymi singlami „Cos na później” (który szybko zyskał sobie grono fanów, a także uznanie największych rozgłośni radiowych), oraz letnim hitem „Niech się ludzie śmieją”, który w serwisie YouTube ma ponad 20 mln wyświetleńń. W kolejnych latach oprócz wydania dwóch singli i debiutanckiej płyty pt. „9 lat” współpracował jako kompozytor m.in. z Rafałem Brzozowskim, Stachurskim, Liberem czy Natalią Szroeder.

Liber i Mateusz Mijal - Winny:

O godz. 17.40 na scenie pojawi się Roberto Zucaro z największymi włoskimi przebojami, a w międzyczasie oczywiście będą odbywały się licytacje. - O tym co będzie można wylicytować podczas finału opowiemy już wkrótce. Niebawem przedstawimy także pełny harmonogram wielkiego finału. Na godz. 20 zaplanowano pokaz tańca z ogniem w wykonaniu grupy artystycznej Luminis oraz wystrzał z armaty Regimentu Srebrnogórskiego. To w ramach światełka do nieba, które w tym roku przybierze taką formę - zdradza Piotr Warzocha, szef ząbkowickiego sztabu WOŚP.

Ząbkowicki sztab oficjalne granie rozpocznie już w przyszłym tygodniu poprzez mini finały organizowane na terenie dziewięciu placówek szkolnych i przedszkolnych w gminie Ząbkowice Śląskie. - Od 15 grudnia do 11 stycznia w 15 punktach w Ząbkowicach Śląskich oraz w jednym we Wrocławiu (Frankie's Wroclavia) będą stały nasze sztabowe puszki stacjonarne. Zachęcamy do grania z nami już znacznie wcześniej niż w dzień finału. Lada moment ruszymy z aukcjami internetowymi, na które trafią rzeczy oraz vouchery na różnego rodzaju usługi, które otrzymaliśmy od znanych osób i firm. Do wylicytowania będzie m.in. kolacja dla dwojga przygotowana osobiście przez Tomasza Jakubiaka znanego telewizyjnego kucharza w jego restauracji lub domu. Dzieje się! A to dopiero początek - dodaje Warzocha.

ms. / em24.pl

0

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA