B-klasa: GLKS Kamiennik wygrywa w hicie kolejki i umacnia się na pozycji lidera

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

GLKS Kamiennik spędzi zimową przerwę na fotelu lidera trzeciej grupy wałbrzyskiej B-klasy. W miniony weekend odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej.

W najciekawiej zapowiadającym się starciu GLKS Kamiennik okazał się lepszy od Zamka II Kamieniec Ząbkowicki, dla którego porażka w trzynastej kolejce była dopiero drugą w sezonie. Swój mecz wygrał także wicelider z Rudnicy, który pokonał 3:2 Znicz Lubnów i do lidera z województwa opolskiego traci zaledwie punkt. Zimę na trzeciej pozycji spędzi Zamek II Kamieniec Ząbkowicki.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej passy samych porażek nie przerwali piłkarze z Byczenia, którzy ulegli 3:6 Błękitnym Owiesno. W innych meczach Cis Brzeźnica podzielił się punktami z Victorią Dębowiec, Agrowiec Starczówek musiał uznać wyższość Niemczanki Niemcza, a przymusową pauzę odbywali Błękitni Niedźwiedź.

B-klasa, gr. III - Wałbrzych, 13. kolejka - 18 listopada:

Błękitni Owiesno - Spartakus Byczeń 6:3
Bramki: Wojciech Szewczuk x2, Dominik Chmielowiec, Oktawian Siepsiak, Remigiusz Tkaczyk x2 - Łukasz Szary x2, Paweł Jachimowski

Cis Brzeźnica - Victoria Dębowiec 2:2
Bramki: Mateusz Witsanko, samobój - Marek Zięba, Grzegorz Łopatka

Znicz Lubnów - Wieża Rudnica 2:3
Bramki: Konrad Cempiel, Bogdan Dechnik - Mariusz Wróbel x2, Remigiusz Markiel

Niemczanka Niemcza – Agrowiec Starczówek 5:2
Bramki: Rafał Kalota x2, Marcin Walulik x2, Grzegorz Podgórni - Michał Sztepiuk, Sebastian Bandurski

Henrykowianka Henryków – Przedborowianka Przedborowa 4:2
Bramki: Damian Krepa (x2), Jakub Łach, Mateusz Respekta - Mateusz Bień, Jarosław Sikorski

GLKS Kamiennik – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:1
Bramki: Łukasz Imielski, samobójcza - Dariusz Mieszkalski