Express-Miejski.pl

Maszyna rolnicza przygniotła mężczyznę. Trafił do szpitala [aktualizacja]

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

W Czerńczycach (gm. Ziębice) maszyna rolnicza przygniotła mężczyznę. Poszkodowany karetką pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło 8 listopada po godz. 16 na jednej z posesji na terenie Czerńczyc w gminie Ziębice. Mężczyzna został przygnieciony przez maszynę rolniczą typu Cyklop. Spod ładowacza wyciągnęła go rodzina. Poszkodowany został przeniesiony do budynku mieszkalnego, gdzie oczekiwał na przyjazd służb ratunkowych. Był przytomny. Równocześnie z przybyciem zastępów straży pożarnej dojechał zespół ratownictwa medycznego, który przejął osobę poszkodowaną i przetransportował do szpitala na dalsze badania - informuje Sławomir Sobieraj z ząbkowickiej straży pożarnej.

Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna doznał urazu ręki.

[AKTUALIZACJA, 13.11, godz. 12.15]: - Do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierujący ciągnikiem rolniczym z ładowaczem 45-latek nie zachował ostrożności i przewrócił zestaw. W wyniku zdarzenia poszkodowany został ojciec kierującego. Doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy - informuje Ilona Golec z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA