Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch pojazdów na krajowej ósemce. Są utrudnienia w ruchu [foto] [aktualizacja]

Zderzenie Volkswagena i Renault na krajowej ósemce fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce między Braszowicami a Ząbkowicami Śląskimi, na wysokości zjazdu do Grochowej, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Są utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce 3 listopada po godz. 15. Brały w nim udział Volkswagen i Renault. Wszystkie osoby podróżujące w pojazdach opuściły auta jeszcze przed przybyciem policji i zespołu ratownictwa medycznego.

Aktualnie ruch na trasie odbywa się wahadłowo. Kieruje nim policja.

[AKTUALIZACJA, 5.11, godz. 10]: - Kierująca samochodem oobowym marki Renault 47-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i doprowadziła do bocznego zderzenia z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Multivanem, który kierował 43-latek z powiatu kaliskiego. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby - kierowcy obu pojazdów oraz 17-letni pasażer Volkswagena. Kierowcy pozostali w szpitalu na obserwacji, 17-latek jeszcze tego samego dnia został zwolniony. Kierujący pojazdami byli trzeźwi - wyjaśnia Ilona Golec, oficera prasowa ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zderzenie dwóch pojazdów na krajowej ósemce. Są utrudnienia w ruchu [foto]

  2018-11-03 16:48:01

  gość: ~Keske sa wedje

  Ufff, na szczęście zakupy uratowane.

 • 2018-11-05 07:12:48

  gość: ~Omg

  Deb il.. Najpierw pomyśl a później pisz. Całe szczęście, że nie jechało w tym samochodzie dziecko dla którego były te pampersy. Z reguły fotelik ustawia się za kierowcą.

 • 2018-11-05 11:59:53

  gość: ~Maria

  @~Omg

  Dokładnie tak, a widać że całe uderzenie poszło właśnie na lewe tylne drzwi. Ludzie, którzy nie mają własnych dzieci myślą bardzo płytko...

 • 2018-11-05 22:16:37

  gość: ~Ktoś

  ostatnio dodany post

  @~Keske sa wedje
  Totalny brak mózgu. Ale to tak jest jak sie nie ma dzieci.

REKLAMA