Express-Miejski.pl

„Zamek” Kamieniec Ząbkowicki istnieje już 70 lat [foto]

70-lecie istnienia klubu „Zamek” Kamieniec Ząbkowicki fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

13 października w Czerwonym Kościółku w Kamieńcu Ząbkowickim rozpoczęły się obchody 70-lecia istnienia Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Zamek” Kamieniec Ząbkowicki.

Niecodzienne wydarzenie upamiętniające 70-lecie istnienia klubu zainaugurowała oficjalna uroczystość, na której przypomniano historię klubu, a także uhonorowano osoby zasłużone dla rozwoju klubu z Kamieńca Ząbkowickiego. Wydarzenie poprowadzili prezes klubu Ryszard Bierut, a także wiceprezes Ireneusz Nowak. Wśród zaproszonych gości pojawili się byli i obecni piłkarze, działacze oraz trenerzy klubu, prezesi lokalnych klubów piłkarskich, władze Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu oraz samorządowcy w osobach wójta Marcina Czernieca i starosty Romana Festera.

Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań, odznaczeń i listów gratulacyjnych, które otrzymywały osoby zaangażowane w życie klubu przez 70 lat jego istnienia. Następnie impreza przeniosła się na stadion, gdzie odbyły się dwa mecze. Najpierw oldboje Zamku Kamieniec Ząbkowicki zagrali towarzyskie spotkanie z byłymi zawodnikami ząbkowickiego Orła. Gospodarze okazali się gościnni dla kolegów z Ząbkowic Śląskich. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla przyjezdnych. Przyjaznej atmosfery nie było już w drugim meczu. Zamek Kamieniec Ząbkowicki w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej podejmował MKS Szczawno-Zdrój. Podopieczni Arkadiusza Albrechta zwyciężyli 5:0 i odnieśli szóste zwycięstwo w sezonie.

Po sportowej rywalizacji przyszedł czas na zabawę. Na kamienieckich błoniach od godz. 18 trwały koncerty. Na scenie pojawili się Kris i zespół Voyager - gwiazda wieczoru. Od godz. 20.30 do późnych godzin nocnych trwała zabawa w rytmach disco polo.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • „Zamek” Kamieniec Ząbkowicki istnieje już 70 lat [foto]

    2018-10-24 08:44:54

    gość: ~Kibic

    ostatnio dodany post

    Przynaniej o 60 za dlugo ! Powinni to kartoflisko zaorac i posadzic kukurydze

REKLAMA