Express-Miejski.pl

Katarzyna Silarska - kandydatka do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Katarzyna Silarska - kandydatka do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego fot.: KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Katarzyna Silarska - kandydatka do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska.

Całe moje dorosłe życie związane jest z regionem. Ale przede wszystkim rodzina: mąż Leszek ciągle ten sam, trzy wspaniałe, piękne i mądre córki Hanna, Ola i Dorota, i już czworo wnucząt. Bez nich nie osiągnęłabym tego co udało mi się w życiu zrobić. Zawsze byli i są dla mnie wsparciem.

Przez wiele lat byłam nauczycielem języka francuskiego w Liceum Ogólnokształcącym w Ząbkowicach Śląskich. Prowadziłam lektorat w Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja” w Kłodzku. W II kadencji byłam radną powiatową, pełniłam funkcję vice-przewodniczącej Rady Powiatu i byłam przewodniczącą komisji rozwoju regionalnego.

Od ponad 20 lat jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego.
Aktualnie pracuję w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ząbkowicach Śląskich, gdzie poznałam problemy osób wymagających specjalnej troski.
Zainicjowałam wymiany międzynarodowe dzieci i młodzieży, które doprowadziły do partnerstwa miast między Ząbkowicami Śląskimi a Wiesloch ( Niemcy) i Fontenay-aux-Roses ( Francja).

Współpracowałam z Centralną i Okręgową Komisją Egzaminacyjną, szkoliłam kandydatów na egzaminatorów języka francuskiego.

Kocham zwierzęta; mam dwa adoptowane psy Sarę i Kilę.

W czasie wolnym chodzę po górach, ale również biegam. Brałam udziału w paru lokalnych biegach na 10 km.

Pomagałam, pomagam i będę pomagać wszystkim, którzy pomocy potrzebują.

Katarzyna Silarska

materiał sfinansowano ze środków KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

REKLAMA