Express-Miejski.pl

100 zawodników rywalizowało w drugim turnieju karate w Złotym Stoku [foto] [aktualizacja]

II Otwarty Turniej Karate Kyokushin w Złotym Stoku fot.: mwinnik / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

6 października w hali sportowej przy szkole podstawowej w Złotym Stoku odbył się drugi turniej karate kyokushin dla dzieci i młodzieży.

W zawodach wzięło udział dziewięć klubów karate: Wrocławski Klub Karate Kyokushin - Agnieszka i Sylwester Sypień, Champion Klub Karate Kyokushin, Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin, Lądecki Klub Kyokushin Karate, Dzierżoniowski KS Karate Kyokushin, Nyski Klub Karate Kyokushin, Świdnicki Klub Kyokushinkai Karate, Princeps Wrocław & Siechnicki Klub Karate Kyokushin oraz gospodarze Grupa Karate Kyokushin Złoty Stok. Zawodnicy konkurowali w kategoriach: pierwszy krok, kata do 7 lat, kata 8-9 lat, kata 10-11 lat, kata 12-13 lat oraz kata 14-15 lat.

Turniej zorganizowało Stowarzyszenie AUGEO w Złotym Stoku. Impreza odbyła się pod patronatem Romana Festera - starosty ząbkowickiego oraz Grażyny Orczyk - burmistrz Złotego Stoku. Gościem specjalnym był Sylwester Stępień - utytuowany zawodnik stylu kyokushin: trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny mistrz Europy Masters, mistrz świata Masters oraz trener kadry narodowej. Posiada stopień mistrzowski III dan.

Wyniki:

Pierwszy krok chłopcy:
1. Grzegorz Ścira (Champion KKK)
2. Borys Czarnik (Champion KKK)
3. Adam Malicki (Champion KKK)
4. Piotr Plaza (Champion KKK) 

Pierwszy krok dziewczyny:
1. Magdalena Bajorek (Złoty Stok)
2. Sandra Kopeć (Champion KKK)
3. Hanna Kwietoń (Champion KKK)
4. Emilia Barth (Champion KKK)

Kata chłopcy do 7 lat:
1. Konrad Wawrzonek (Świdnicki KKK)
2. Maksymilian Gręda (LKKK)
3. Mikołaj Matysiak (Świdnicki KKK) 

Kata dziewczęta do 7 lat:
1. Tola Słowik (Nyski KKK)
2. Oliwia Bończak (LKKK)
3. Anna Dziuk (Nyski KKK) 

Kata chłopcy 8-9 lat:
1. Wojciech Kołodziej (Nyski KKK)
2. Aleksander Jonik (Nyski KKK)
3. Oliwier Hołdonowicz (Świdnicki KKK)
4. Wiktor Tajduś (Nyski KKK)

Kata dziewczęta 8-9 lat:
1. Kinga Sroka (Nyski KKK)
2. Kinga Rosińska (Dzierżoniówski KKK)
3. Róża Mastalerz (Siechnicki KKK)
4. Aleksandra Rajkowska (Nyski KKK) 

Kata chłopcy 10-11 lat:
1. Oliwier Jednak (Ząbkowicki KKK)
2. Szymon Lewandowski (Ząbkowicki KKK)
3. Szymon Jankiewicz (Nyski KKK)
4. Jakub Lipiński (Nyski KKK)

Kata dziewczęta 10-11 lat:
1. Natalia Witek (Ząbkowicki KKK)
2. Julia Oleksyszyn (Ząbkowicki KKK)
3. Maria Becela (Złoty Stok)
4. Matysiak Anastazja (Świdnicki KKK)
 
Kata chłopcy 12-13 lat:
1. Aleksander Kuciel (BC Poland Sypień)
2. Maximilian Maślańczyk (Dzierżoniówski KKK)
3. Konrtad Sztuba (Nyski KKK)
4. Krzysztof Rzepski (Nyski KKK)
 
Kata dziewczeta 12-13 lat:
1. Marta Tokarczyk (Nyski KKK)
2. Paulina Drabik (Dzierżoniowski KKK)
3. Amelia Biel (Dzierżoniowski KKK)
4. Marlena Gąsienica (Ząbkowicki KKK)
 
Kata chłopcy 14-15 lat:
1. Jakub Czerniak (LKKK)
2. Grzegorz Czarnecki (Dzierżoniów KKK)
3. Mariusz Myślicki (Dzierżoniów KKK)
 
Kata dziewczęta 14-15 lat:
1. Magdalena Werkowska (Dzierżoniów KKK)
2. Wiktoria Wożniak (Świdnicki KKK)
3. Anna Pewniak (BC Poland Sypień)

mwinnik / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA