Express-Miejski.pl

Bardzkie cudeńka. Burmistrz przywitał kolejnych nowych mieszkańców gminy Bardo

Bardzkie cudeńka. Burmistrz przywitał kolejnych nowych mieszkańców gminy Bardo fot.: UMiG Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

12 września najmłodsi mieszkańcy gminy Bardo wraz ze swoimi rodzicami odwiedzili bardzki magistrat i spotkali się z burmistrzem Krzysztofem Żegańskim.

To w ramach akcji Bardzkie Cudeńka zainaugurowanej w bardzkim urzędzie na początku 2017 roku, która polega na tym, że raz na kwartał najmłodsi ze swoją najbliższą rodziną i opiekunami odwiedzają urząd miasta i gminy w Bardzie, gdzie są witani przez włodarza specjalnym pakietem powitalnym. W skład pakietu wchodzą specjalnie zaprojektowane ubranka dla niemowlaków – body z napisem „Bardzkie Cudeńko” oraz czapeczka „I love Bardo”, a do tego dyplomy i artykuły higieniczne.

Od maja do końca sierpnia 2018 roku do mieszkańców gminy Bardo dołączyło 17 niemowlaków - siedem dziewczynek i dziesięciu chłopców. Są to Erika Mazepa, Filip Lorenc, Wojtuś Busz, Julia Warpas, Igor Cyganowski, Hubert Krawiec, Amelka Waleńczak, Marcinek Stachowicz, Oluś Kulej, Jasiu Czaja i Emilka Knych, Jaś Pedrycz, Michaś Cebula, Marcelinka Bąkowska, Oliver Kuśmierczak, Marysia Mikołajów i Amelka Duża. Większość z nich odebrało pakiet powitalny, do nieobecnych dyplomy i ubranka dla niemowlaków zostaną przesłane pocztą.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA