Express-Miejski.pl

Przed nami 20. edycja Weekendu z Frankensteinem. Znamy szczegółowy harmonogram [PLAKAT]

zdjęcie ilustracyjne fot.: mwinnik / em24.pl

Impreza będzie odbywać się w dniach 23-25 sierpnia. Koncerty zaplanowano na piątek i sobotę. Wystąpią m.in. Red Lips, Video, Sztywny Pal Azji i Rezerwat.

Weekend z Frankensteinem zostanie zaingauruowany w czwartkowy wieczór  występem Spektaklu Teatralnego SAK z programem „Sąd Nad Czarownicami". Tuż po nim odbędzie się pokaz ognia fire show. Dla miłośników kina grozy na zamowym dziedzińcu zostanie wyświetlony film pt. „Pozwól mi wejść”. W kolejnych dniach atrakcjami będą m.in.: wesołe miasteczko, nawiedzony dom, możliwość nocnego zwiedzania Krzywej Wieży i przejażdżka złotym pociągiem.

Organizatorzy nie zapominają także o atrakcjach dla najmłodszych. Będzie m.in. mini naukowiec, mini zoo, potworne gotowanie, kino sferyczne, malowanie twarzy oraz wata cukrowa. Odbędzie się także pokaz carvingu owoców i warzyw, koncert i warsztaty gry na bębnach oraz bicie ząbkowickich monet.

W piątek blok koncertów rozpocznie Radek Tarach z zespołem. Następnie na scenie zaprezentują się kolejno raper Bedoes, rockowy zespół Red Lips oraz gwiazda wieczoru zespół VideoNa koniec dnia odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami, która potrwa do późnych godzin nocnych.

W sobotę o godz. 10 wystartuje bieg pn. „10 Ząbkowicka”, w której swój udział zadeklarowało już około 350 biegaczy. Start bloku koncertów także zapanowano na godz. 18. Wystąpią: rockowy zespół Ciryam, polski zespół reggae Habakuk oraz zespół rockowy Sztywny Pal Zaji. Gwiazdą wieczoru tym razem będzie zespół Rezerwat, który obchodzi swoje 35-lecie. Podczas występu odbędzie się pokaz laserów. W godzinach wieczornych i nocnych o muzykę zadba dobrze znany ząbkowickiej publiczności duet dj'ów Kalwi & Remi.

Pierwszy dzień 19. Weekendu z Frankensteinem [KLIK]

Drugi dzień 19. Weekendu z Frankensteinem [KLIK]

mwinnik / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA