Express-Miejski.pl

Niespełna miesiąc do startu Ząbkowickiej Dychy. Zapisanych już ponad 300 zawodników

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Niewiele ponad trzy tygodnie pozostały do startu Ząbkowickiej Dychy. Zapisy trwają do 12 sierpnia. Opłata wynosi 50 zł.

Osoby, które zdecydują się na start w późniejszym terminie będą mogły dokonać zapisów w biurze, bezpośrednio przed zawodami. Opłata startowa będzie jednak znacznie droższa i wyniesie 100 zł. 

Na chwilę obecną do udziału w piątej edycji imprezy zapisało się blisko 350 osób. Znacznie większa ilość biegaczy zadeklarowała start na dystansie 10 km (trasa z atestem PZLA). Wśród zapisaych są też jednak ci, którzy wybrali start na pięciokilometrowym odcinku (trasa bez atestu PZLA), która jest nowością jeśli chodzi o bieg przygotowany w ramach Weekendu z Frankensteinem.

WEŹ UDZIAŁ W ZĄBKOWICKIEJ DYSZCE. ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ [KLIK]

Start biegu zaplanowano 25 sierpnia o godz. 10 ulicami Ząbkowic Śląskich, Jaworka i w kierunku Sieroszowa. Start biegu znajduje się na ulicy Powstańców Warszawy (na wysokości stacji paliw), a meta na rynku w Ząbkowicach Śląskich (przed Ratuszem). Zawodnicy na start powinni zgłosić się w godz. od 7.30 do 9.30.

Trasa biegu na 10 km prowadzi ulicami: ul. Powstańców Warszawy, Jaworek, skręt do drogi 3070 D w kierunku Bobolice, następnie do drogi nr 3174 D w prawo na Ząbkowice- Jaworek, ul. Powstańców Warszawy, Park Sybiraków do ul. Grunwaldzkiej i do rynku.

Trasa przebiegu na 5 km ulicami: ul. Powstańców Warszawy, Jaworek, ul. Powstańców Warszawy, Park Sybiraków do ul. Grunwaldzkiej i do rynku.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA